نظرات شرکت کنندگان دوره های نظارت تصویری


 • در صورت امکان دوره مزبور5 روزه شود.

 • درصورت امکان لپ تاپ نیز برای وسایل کارگاه تهیه شود و دانش پژوهان بتوانند از فضای داخل آموزشگاه برای پارک خودرو استفاده کنند.

 •  در صورت امکان از کابل CAT6 بهتری برای کار استفاده شود و از انواع سنسور دوربین در انواع مختلف در طی کلاسها نصب و استفاده گردد.

 •  کیفیت غذا اصلا مناسب نیست و امکانات پذیرایی بسیار کم وضعیف بود.

حجت باوندی

4.0
2017-06-10T23:51:51+04:30

حجت باوندی

در صورت امکان دوره مزبور5 روزه شود. درصورت امکان لپ تاپ نیز برای وسایل کارگاه تهیه شود و دانش پژوهان بتوانند از فضای داخل آموزشگاه برای پارک خودرو استفاده کنند.  در صورت امکان از کابل CAT6 بهتری برای کار استفاده شود و از انواع سنسور دوربین در انواع مختلف در طی کلاسها نصب و استفاده گردد.  کیفیت غذا اصلا مناسب نیست و امکانات پذیرایی بسیار کم وضعیف بود.

قدرت بیان و تجهیزات خوب بودن زمان نیز مناسب بوده ولی برای کسی که این دوره مقدماتی را می گذراند ردشدن از موضوعات تئوری کمی مشکل است ولی در کل خوب بوده است. بابت پذیرایی اعم از صبحانه وچایی میانه تایم کلاس تشکرو قدردانی میکنم.

حمیدرضا قربانی

5.0
2017-06-10T23:55:39+04:30

حمیدرضا قربانی

قدرت بیان و تجهیزات خوب بودن زمان نیز مناسب بوده ولی برای کسی که این دوره مقدماتی را می گذراند ردشدن از موضوعات تئوری کمی مشکل است ولی در کل خوب بوده است. بابت پذیرایی اعم از صبحانه وچایی میانه تایم کلاس تشکرو قدردانی میکنم.

 • از نظر زمان کلاس = خوب   

 • از نظر خوابگاه = بسیارعالی

 • از نظر پذیرایی = بسیار عالی

 • از نظر تجهیزات آموزشی = بسیارعالی

رضا جمشیدی

4.0
2017-06-11T00:00:04+04:30

رضا جمشیدی

از نظر زمان کلاس = خوب    از نظر خوابگاه = بسیارعالی از نظر پذیرایی = بسیار عالی از نظر تجهیزات آموزشی = بسیارعالی
با سلام خدمت استاد عزیزو ارجمند

اطلاعات بنده در رابطه با این دوره خیلی اندک بود ولی از آنجایی که یک مربی آموزشی هستم خدمت شما بزرگوار عرض می نمایم:

 1. نبودن جزوه از پیش تعیین شده دراختیار کارآموز

 2. به علت گسترده بودن این رشته نیازبه پودمان های بیشتر 1و2و3و4 میباشد

ناشناس

4.0
2017-06-11T00:04:25+04:30

ناشناس

با سلام خدمت استاد عزیزو ارجمند اطلاعات بنده در رابطه با این دوره خیلی اندک بود ولی از آنجایی که یک مربی آموزشی هستم خدمت شما بزرگوار عرض می نمایم: نبودن جزوه از پیش تعیین شده دراختیار کارآموز به علت گسترده بودن این رشته نیازبه پودمان های بیشتر 1و2و3و4 میباشد

با تشکر و سپاس فراوان از زحمات جنابعالی، دوره فوق برای اینجانب بسیار مفید و آموزنده بود و از لحاظ زمان دوره، اگر یک روز به دوره اضافه میشد لیکن ساعات کلاس از ساعت 8الی13 میشد بهتر بود.


باآرزوی مؤفقیت وطول عمر حضرتعالی وهمکاران محترم.

سید ابوالقاسم کلاتی

5.0
2017-06-11T00:06:15+04:30

سید ابوالقاسم کلاتی

با تشکر و سپاس فراوان از زحمات جنابعالی، دوره فوق برای اینجانب بسیار مفید و آموزنده بود و از لحاظ زمان دوره، اگر یک روز به دوره اضافه میشد لیکن ساعات کلاس از ساعت 8الی13 میشد بهتر بود. باآرزوی مؤفقیت وطول عمر حضرتعالی وهمکاران محترم.

در کل کلاس پر محتوا وخوب بود.


اطلاعات مدرس بسیار عالی وکامل وتسلط کافی داشتند بر مطالب امکانات و تجهیزات خیلی خوب، فقط اگر تجهیزات کامل تر شوند به صورتی که هر2 نفر یک میز کامل تجهیزات داشته باشند عالی است.


باتوجه به بالابردن زمان دوره یعنی 4روز متوالی، مطالب میتوانست در حدود 2.5 روز به اتمام برسد و 1.5 روز بعدی به ارائه مطالب بیشتر پرداخته شود تا محتوای دوره و پیوستگی مطالب افزایش یابد.

عنایت اله سرائی

4.0
2017-06-11T00:07:46+04:30

عنایت اله سرائی

در کل کلاس پر محتوا وخوب بود. اطلاعات مدرس بسیار عالی وکامل وتسلط کافی داشتند بر مطالب امکانات و تجهیزات خیلی خوب، فقط اگر تجهیزات کامل تر شوند به صورتی که هر2 نفر یک میز کامل تجهیزات داشته باشند عالی است. باتوجه به بالابردن زمان دوره یعنی 4روز متوالی، مطالب میتوانست در حدود 2.5 روز به اتمام برسد و 1.5 روز بعدی به ارائه مطالب بیشتر پرداخته شود تا محتوای دوره و پیوستگی مطالب افزایش یابد.
با سلام

مهندس ما کلی مبحث یاد گرفتیم وفیض بردیم وبا این که حدود 2سال نصب دوربین کارکردم اطلاعات خیلی خوبی از شما یاد گرفتم ونظرم نسبت به دوربین عوض شد

وبا دید بهتری به شغل دوربین نگاه میکنم لیکن از شما کمال تشکررا دارم چون برای یادگیری بچه ها تمام تلاشتان را میکنید.

 • اگر امکانات بیشتر بود و ارائه جزوه هم وجود داشت (جهت توجه بیشتر بچه ها به فرمایشات شما ) کیفیت کلاس بالاتر می رفت.

مجتبی عرب

5.0
2017-06-11T00:09:20+04:30

مجتبی عرب

با سلام مهندس ما کلی مبحث یاد گرفتیم وفیض بردیم وبا این که حدود 2سال نصب دوربین کارکردم اطلاعات خیلی خوبی از شما یاد گرفتم ونظرم نسبت به دوربین عوض شد وبا دید بهتری به شغل دوربین نگاه میکنم لیکن از شما کمال تشکررا دارم چون برای یادگیری بچه ها تمام تلاشتان را میکنید. اگر امکانات بیشتر بود و ارائه جزوه هم وجود داشت (جهت توجه بیشتر بچه ها به فرمایشات شما ) کیفیت کلاس بالاتر می رفت.
با تشکر از ارائه مطالب عالی شما. موارد ذیل جهت بالا بردن بازده کلاسی خدمتتان پیشنهاد میشود.

 • محتوای این دوره لازمه گذراندن دوره مقدماتی را دارد و بهتر است سرفصل های تدریس ابتدای دوره بیان و زمان بندی شود

 • از نکات خیلی مفید(کلاس داری، اطلاعات کافی و اخلاق حرفه ای و...)این دوره بود و از شما تشکر میکنم.

 •  میزهای کار جهت گروه های دونفری حتما تهیه شود تا ضمن تدریس، گروها همزمان کار نمایند.

محسن ظاهرپور کلانتری

5.0
2017-06-11T00:12:47+04:30

محسن ظاهرپور کلانتری

با تشکر از ارائه مطالب عالی شما. موارد ذیل جهت بالا بردن بازده کلاسی خدمتتان پیشنهاد میشود. محتوای این دوره لازمه گذراندن دوره مقدماتی را دارد و بهتر است سرفصل های تدریس ابتدای دوره بیان و زمان بندی شود از نکات خیلی مفید(کلاس داری، اطلاعات کافی و اخلاق حرفه ای و...)این دوره بود و از شما تشکر میکنم.  میزهای کار جهت گروه های دونفری حتما تهیه شود تا ضمن تدریس، گروها همزمان کار نمایند.
با تشکراز استاد گرامی و ارجمند.همه چیز این دوره خوب بود فقط در موقع تدریس از ویدیو پرژکتور و پاورپینت استفاده شود کلاس را خیلی بهتر میکند.

واینکه در کارگاه اینترنت داشته باشید خیلی بیشتر به کار می آید وهمچنین هارد برای دوربین ها.

محمد خراسانی – دلیجان

4.0
2017-06-11T00:17:15+04:30

محمد خراسانی – دلیجان

با تشکراز استاد گرامی و ارجمند.همه چیز این دوره خوب بود فقط در موقع تدریس از ویدیو پرژکتور و پاورپینت استفاده شود کلاس را خیلی بهتر میکند. واینکه در کارگاه اینترنت داشته باشید خیلی بیشتر به کار می آید وهمچنین هارد برای دوربین ها.
با تشکر از استاد محترم ,لطفا هماهنگی های لازم جهت افزایش زمان کلاس EP و انتقال تصویر را انجام دهید.

محمد سپهر

4.0
2017-06-11T00:21:56+04:30

محمد سپهر

با تشکر از استاد محترم ,لطفا هماهنگی های لازم جهت افزایش زمان کلاس EP و انتقال تصویر را انجام دهید.
4.0
10